секундочку завантажуємо...

Туристичні рюкзаки

Збираючись на пікнік чи в туристичну подорож, кожний має підставити бажання взяти із собою необхідні речі з об’ємом валіз. Менше вагань виникає у досвідчених мандрівників, які мають відповідне спорядження і зручні туристичні рюкзаки, що вміщують всі потрібні речі.

Туристичний рюкзакІснує велика кількість рюкзаків, які розроблені спеціально для певних видів походів чи альпіністських сходжень, виробники досягли значних успіхів у розробці як конструкції, так і надійних, міцних матеріалів. Сучасний рюкзак уже важить біля 1 кілограма і став надійним супутником всіх любителів активного відпочинку. Його власна вага суттєвий критерій при виборі, але «легкістю» можна пожертвувати, вибравши туристичний рюкзак з каркасом: така конструкція має преваги, більш рівномірно розподіляючи вагу, що значно полегшує перенесення спорядження. З укладкою речей в такий рюкзак успішно впорається і малодосвідчений турист.

Збираючись в похід на кілька днів, достатньо мати рюкзак на 30-45 літрів, при його виборі важливо звернути увагу на матеріал на конструкцію спини, від чого значною мірою залежить комфортність людини. Каркас і спинні подушки мають забезпечувати рівномірне навантаження на плечі і спину, а також достатню вентиляцію. Зручні туристичні рюкзаки мають легкорегульовані лямки, регульований поясний ремінь і достатню кількість кишень, не зайвою буде і грудна стяжка. Широкий асортимент рюкзаків у інтернет-магазині дозволяє вибрати ергономічну модель оригінального дизайну, що дозволить в повній мірі насолоджуватись природою, а не турбуватись про комфорт подорожі: всі необхідні речі будуть у вас за спиною.

Смотрите также: рюкзак для бігу, інтернет магазин рюкзаків, велосипедний рюкзак, міські молодіжні рюкзаки, жіночі рюкзаки.