секундочку завантажуємо...

Публічна угода

Основні положення

1. Сторонами у цій публічній Угоді виступають: Замовник - фізична або юридична особа що користується послугами даного інтернет-магазину; Виконавець - інтернет-магазин zazamarket.com, що виконує замовлення Замовника.

2. Моментом укладення цієї угоди є момент розміщення замовлення Замовником на сайті Виконавця. Фактичне користування послугами Виконавця також вважається фактом прийняття Замовником умов цієї Угоди.

3. Виконавець зобов'язується виконати замовлення Замовника відповідно до умов цієї Угоди, а Замовник зобов'язується оплатити виконання замовлення Виконавцем.

Прийом замовлень

4. Прийом замовлень здійснюється на веб-сайті Виконавця, а також за допомогою телефонного зв'язку або за допомогою будь-якого іншого засобу комунікації. Кожному замовленню присвоюється індивідуальний номер, який видається Замовнику.

5. Замовник у будь-який час (до моменту відправлення товару) може внести зміни в своє замовлення. Моментом відправлення вважається момент зміни статусу замовлення на "відправлене". Статус замовлення Замовник може уточнити у будь-який час на веб-сайті Виконавця після авторизації на сайті.

Доставка замовлень

6. Доставка замовлень здійснюється тільки по території України. Відправка замовлень проводиться в дату підтвердження замовлення, при наявності товару на складі.

7. Доставка замовлень здійснюється за допомогою послуг кур'єрських служб. Зазвичай замовлення доставляється на склад кур'єрської служби у населений пункт Замовника в термін від 1 до 3 днів з моменту відправки.

8. Після того як замовлення доставлено в пункт видачі, статус замовлення змінюється на "доставлено". Даний статус означає, що Замовник може відвідати склад кур'єрської служби та отримати товар.

9. Для спрощення процесу роботи Виконавець включає вартість доставки кур'єрської служби у вартість замовлення, Замовник не сплачує вартість доставки під час отримання товару.

10. Після отримання товару Замовником, статус його замовлення змінюється на "виконано" і замовлення вважається закритим.

Політика повернення або заміни

11. Повернення або заміна товару може бути здійснена протягом 14 днів після того як Клієнт отримав замовлений товар.

12. Повернення або заміна товару може бути проведена тільки у випадку, якщо товар не використовувався, має початковий товарний вигляд, збережені всі ярлики і пломби, а також збережена товарно-транспортна накладна або інший документ, що підтверджує що товар був куплений в Виконавця.

13. У разі повернення або заміни товару, всі транспортні витрати (повернення старого товару на склад Виконавця, доставка нового товару на який була проведена заміна старого Замовнику) лягають на Виконавця.

14. Клієнт може зробити не більше двох безкоштовних замін товару. Вартість доставки третьої і подальших замін товару оплачується Клієнтом.

15. Повернення грошей або обмін на інший товар, проводиться лише після того, як посилка повернута Виконавцю. Повернення коштів Клієнту здійснюється протягом 10 днів з моменту отримання Виконавцем повернутого товару.

16. Порядок повернення або заміни товару:

  • Замовник відправляє придбаний товар Виконавцю на склад з якого товар був відправлений (див. контакти), разом з чеком який він отримав Від виконавця при покупці (чек ми додаємо до кожної покупки);
  • Виконавець отримує товар та перевіряє дотримання вищевказаних умов;
  • Виконавець відправляє новий товар Клієнту, або, якщо Клієнтом було запрошено повернення коштів - кошти в сумі рівній тій яку Клієнт сплатив за даний товар;
  • Повернення коштів здійснюється в довільній формі, яку узгодять Сторони на момент повернення.

Збір та обробка персональних даних

17. Коли суб'єкт персональних даних надає персональні дані Виконавцю, Виконавець використовує їх виключно в тих цілях, для яких вони були надані Виконавцю та які зазначались у момент збору персональних даних (або як це було очевидно з контексту).

18. Виконавець збирає лише ті персональні дані (наприклад, ім’я Замовника, прізвище Замовника, номери телефонів, адреса електронної пошти Замовника тощо), що спеціально та добровільно надані суб’єктом персональних даних.

19. Виконавець обмежується збиранням мінімального обсягу інформації, що є необхідним для коректного та якісного виконання замовлення Замовника. У будь-якому випадку, коли запитується необов’язкова інформація, суб’єкт персональних даних буде повідомлений про це у момент збирання такої інформації відповідними позначеннями.

20. На додачу до особистих даних, що свідомо надаються суб'єктами персональних даних, Виконавець автоматично збирає певні типи інформації при відвідуванні веб-сайту ZAZAmarket.com користувачами та при обміні електронними листами між Виконавцем та суб'єктами персональних даних. Такі автоматизовані технології можуть включати в себе використання "Cookies" і журналів веб-сервера для збору IP-адрес, даних про операційну систему відвідувача, тип його браузера та іншу технічну інформацію. Збір цієї інформації дозволяє Виконавцю краще зрозуміти та поліпшити продуктивність, зручність користування веб-сайтом ZAZAmarket.com та його ефективність, а також вимірювати ефективність маркетингових заходів.

21. Статистика відвідувачів веб-сайту може використовуватись третіми сторонами, для проведення аналізу рекламних кампаній та інших видів статистичного аналізу. Дана статистична інформація про відвідувачів веб-сайту не містить жодних особистих персональних даних: імен, фізичних адрес, телефонів тощо, за винятком IP-адреси.

22. Виконавець використовує загальноприйняті стандарти технологічного і операційного захисту інформації та персональних даних від втрати, неналежного використання, зміни чи знищення.

23. Виконавець гарантує збереження і конфіденційність будь-якої інформації суб’єкта персональних даних, яка була отримана Виконавцем в процесі оформлення та виконання замовлення. Така гарантія не поширюється на випадки протиправного заволодіння інформацією суб’єкта персональних даних, що перебуває у Виконавця, третіми особами, у даних випадках Виконавць відмовляється від відповідальності.

24. Виконавець надає доступ до інформації та персональних даних лише уповноваженим співробітникам та підрядникам, які надали згоду на забезпечення конфіденційності такої інформації та даних.

25. Виконавець не передає персональні дані третім особам, крім випадків коли таке передання є вимогою законодавства, на прохання суб'єкта персональних даних чи в інших випадках, викладених у цьому розділі. Виконавець розуміє, що особиста інформація є цінною, і вживає всіх розумних заходів для захисту особистої інформації, яка знаходиться у володінні Виконавця.

26. Виконавець знімає з себе будь-яку відповідальність в разі, якщо паролі доступу до акаунту суб'єкта персональних даних на веб-сайті ZAZAmarket.com стали відомі третім особам будь-яким способом по вині самого суб'єкта персональних даних (добровільна або не добровільна передача самим суб'єктом персональних даних, в разі втрати, крадіжки, тощо).

27. Виконавець знімає з себе будь-яку відповідальність в разі виникнення форс-мажорних обставин (включаючи, але не обмежуючись хакерськими атаками).

28. Суб'єкт персональних даних має право, в будь-який момент часу, видалити будь-яку особисту інформацію зі свого облікового запису на веб-сайті ZAZAmarket.com.

Зміни в даній Публічній угоді

29. Виконавець має право вносити зміни або корегувати цю Публічну угоду в будь-який час. Будь-які значні зміни до цієї Публічної угоди будуть оголошені на веб-сайті ZAZAmarket.com.

 

каталог товарів продовжити оформлення замовлення

 

дата останнього редагування: 01.09.2015р.