секундочку завантажуємо...

Новини магазину

Ви можете отримувати новини нашого магазину, повідомлення про акції та сезонні знижки і розпродажі на свій email. Для цього зареєструйтесь та налаштуйте підписку в особистому кабінеті.
Зміни в графіку роботи магазину 17 квітня

Шановні клієнти! У зв'язку зі святкуванням Пасхи 17 квітня ZAZAmarket.com в понеділок працювати не буде. Але Ви як завжди можете оформляти замовлення он-лайн, а 18-го квітня о 16:30 вони будуть відправлені.

Зміни в графіку роботи магазину 8 березня.

Шановні клієнти! У зв'язку зі святкуванням Міжнародного жіночого дня 8 Березня ZAZAmarket.com у середу працювати не буде. Але Ви як завжди можете оформляти замовлення он-лайн, а 9-го березня о 16:30 вони будуть відправлені. Вітаємо милих жінок з їх весняним святом!

Поповнення у категорії "брелоки"

Дорогі клієнти, категорія "брелоки" поповнилася пухнастими аксесуарами. Переглянути.

Нова категорія "краватка-метелик"

Шановні клієнти! Запрошуємо Вас відвідати нову категорію товарів "краватка-метелик".

День Конституції України

Шановні клієнти, зверніть увагу, що 28 червня вихідний. З 29 червня - працюємо в звичайному режимі.
Дякуємо, що ви з нами.

Зміни в графіку роботи магазину 20 червня

Шановні клієнти! У зв'язку з святами, повідомляємо Вас про про те, що 20 червня - вихідний.

Ви можете розміщувати замовлення в онлайн-режимі на сайті в будь-який час - замовлення буде відправлене у найближчий робочий день.

Дякуємо за розуміння.

Зміни в графіку роботи магазину 9 травня

Шановні клієнти! У зв'язку зі святкуванням Дня перемоги над нацизмом ZAZAmarket.com сьогодні працювати не буде. Але Ви, як завжди, можете оформляти замовлення онлайн, а 10-го травня о 16:30 вони будуть відправлені.

Зміни в графіку роботи магазину 2,3 травня

Шановні клієнти!

Колектив інтернет-магазину ZAZAmarket вітає Вас з наступаючим світлим святом Великодня і нагадує Вам, що 02.05.16-03.05.16 (понеділок, вівторок) - вихідні дні, магазин працювати не буде. Але Ви, як завжди, можете оформляти замовлення онлайн, а 4-го травня о 16:30 вони будуть відправлені.

Бажаємо всім гарно провести час!

Зміни в графіку роботи магазину 8 березня

Шановні клієнти! У зв'язку зі святкуванням Міжнародного жіночого дня 8 Березня ZAZAmarket.com у вівторок працювати не буде. Але Ви як завжди можете оформляти замовлення он-лайн, а 9-го березня о 16:30 вони будуть відправлені. Вітаємо милих жінок з їх весняним святом!

Зміни в ціні доставки

Дорогі покупці. У зв'язку з подорожчанням собівартості доставки з 22.02.2016 буде піднято граничний ліміт безкоштовної доставки до 600грн, а вартість доставки становитиме 35 грн.