секундочку завантажуємо...

Доставка замовлень

Замовлення відправляються кур’єрською службою Нова Пошта тільки по Україні. Список усіх відділень ви можете переглянути на сайті компанії (посилання відкриється на новій вкладці). При розміщенні замовлення ви можете обрати номер відділення для доставки.

Коли посилка прибуде до відділення, вам прийде смс з повідомленням що відправлення можна отримати. На протязі 5 днів після прибуття посилки вам потрібно забрати її (візьміть з собою документ що посвідчує особу). Номер товарно-транспортної накладної ми відправимо в смс повідомленні. Ціна доставки не залежить від кількості та ваги товарів.

Терміни доставки відправленого замовлення

Нижче наведений орієнтовний час доставки замовлення по території України. Фактичний час доставки може відрізнятись від вказаного нижче.

карта України

Зверніть увагу. На даний момент доставка в тимчасово окупований АР Крим та ОРДЛО не виконується. Маємо надію, що ситуація виправиться в найближчому часі.

Ціна доставки: 40.00 грн

при замовленні товарів на суму 1000.00 грн і більше: доставка безкоштовна (при оплаті накладеним платежем, зворотну доставку грошей ви не оплачуєте).


Відправки: 16:30 пн-сб

Всі готові замовлення відправляються з понеділка по п'ятницю о 16:30. Якщо ви розмістили замовлення після 16:30 або в суботу чи неділю, воно буде відправлено зі складу в перший робочий день.

  Упаковка замовлень

Ми безкоштовно запакуємо замовлення в картонну коробку для надійної доставки.