секундочку завантажуємо...

Як повернути або замінити замовлення

Якщо з якихось причин ви хочете поміняти на інший або повернути придбаний товар - ви можете це зробити протягом 14 днів з моменту його отримання без будь-яких запитань і паперової бюрократії.

Зверніть увагу, згідно з чинним законодавством України, товар не повинен бути у використанні, повинні бути збережені всі ярлики, пломби, упаковка, а також товарний чек або накладна, яку ви отримали разом з товаром.

 

Повернути покупку і отримати гроші

Щоб повернути покупку вам необхідно зателефонувати або написати нам і повідомити про те, що ви хочете повернути куплений товар. Менеджер повідомить вам номер складу на який необхідно відправити посилку з товаром і відатковою накладною. А також узгодить з вами спосіб повернення грошей.

Після того як ми отримаємо посилку, ми відправимо Вам гроші узгодженим способом.

Поміняти товар на інший

Якщо придбаний товар вам не підходить і ви хочете його замінити на інший, зв'яжіться з нами і повідомте менеджеру який товар ви придбали і на який хочете його замінити. Після чого відправте нам посилку з придбаним у нас товаром і видатковою накладною, на відділення, яке повідомить вам менеджер.

Після того як ми отримаємо вашу посилку ми відправимо вам новий товар.

 

повернення замовлення

Транспортні витрати

Транспортні витрати при поверненні або заміні товару оплачуємо ми. При відправці товару нам, вказуйте операціоністу кур'єрської служби, що доставку оплачує отримувач.

Зверніть увагу, при заміні товару на інший, магазин оплачує доставку тільки однієї заміни. У всіх випадках мається на увазі виключно послуга доставки "склад-склад".