секундочку завантажуємо...

Як зробити замовлення

Практично всі клієнти ZAZAmarket.com роблять покупки на сайті через корзину інтернет-магазину. Це дуже просто і можна зробити в будь-який зручний для себе час. В цьому матеріалі ми розповімо як це зробити.


виберіть товар з каталогу магазина, який знаходиться на верхній горизонтальній панелі

всі товари є на складі і готові до відправки, наявну кількість ми вказуємо на сторінці товару

додайте товари, які хочете придбати в корзину покупок, натиснувши кнопку купити

перейдіть в корзину для того щоб почати оформлення замовлення на товари які в ній знаходяться

 

перевірте чи всі товари є в коризні та натисніть кнопку оформити замовлення

увійдіть в магазин або впишіть свої контактні дані, якщо ви новий клієнт

впишіть адресні дані для доставки замовлення, та виберіть спосіб оплати

розмістіть замовлення (якщо необхідно оплатіть його) та очікуйте доставки

 

 

Кілька слів про оплату

Існує кілька способів оплати, які описані на сторінці про оплату.
Слід пам'ятати наступне: якщо ви вибрали спосіб оплати який передбачає передоплату (карткою VISA, MasterCard або традиційний переказ на рахунок у банку), то замовлення буде відправлене після того як ми отримаємо оплату.

Наприклад, під час розміщення замовлення, ви вибрали спосіб оплати карткою VISA, MasterCard. Це означає, що після розміщення замовлення, вам необхідно оплатити його (це можна зробити на детальній сторінці вашого замовлення в кабінеті клієнта). Замовлення буде відправлено зі складу магазину після того як ви його оплатите. Якщо оплата не поступить нам на протязі 3 днів, замовлення буде анульовано і бронь на товар буде знята.

Якщо ви вибрали спосіб оплати який не передбачає передоплати (накладеним платежом), замовлення буде відправлено вам відразу після розміщення згідно з графіком відправок.

Повідомлення та особисті дані

Під час розміщення замовлення, будь ласка, вказуйте правильні контакті дані (ім'я, прізвище, номер телефону, email), вони необхідні нам для відправки замовлення кур'єрською службою.

Після розміщення замовлення, ми будемо повідомляти вас про його стан за допомогою sms та email. В повідомленнях буде вся необхідна інформація (номер транспортної накладної тощо). Цю інформацію також можна знайти на детальній сторінці свого замовлення в кабінеті клієнта. Налаштувати сповіщення можна також в кабінеті клієнта.

 

   Замовлення по телефону

Ви завжди можете розмістити замовлення по телефону, email чи в онлайн-чаті. Просто зв'яжіться з нами та назвіть артикул товару який хочете купити.