секундочку завантажуємо...

Як отримати посилку на Новій Пошті

Нова Пошта - це кур'єрська служба доставки в Україні. Існує два способи доставки: доставка у відділення (на склад) та доставка до дверей. Отримання посилки першим і другим способом майже одинакові і відрізняються лише місцем отримання вантажу.


відділення Нової Пошти


Отримання посилки у відділенні

Коли вантаж надійде на склад і буде готовий до видачі, вам прийде смс. Візьміть з собою докумет що посвідчує особу та номер ТТН (буде в смс) і приходьте до відділення.

Зверніться до операціоніста та повідомте, що хочете отримати вантаж. Продиктуйте йому номер транспортної накладної. Операціоніст перевірить наявність вантажу та видасть вам накладну для його отримання. З цією накладною підійдіть до стійки видачі посилок та передайте її працівнику складу. Він знайде вашу посилку та видасть її.

підпис бланку доставки


Отримання посилки дома, в офісі тощо

Якщо вам відправили посилку з доставкою до дверей, перед доставкою (коли вантаж прибуде у місто в якому ви знаходитесь) кур'єр Нової Пошти зателефонує вам, щоб узгодити час отримання посилки. Після чого, в узгоджений час, привезе її вам додому, в офіс чи інше узгоджене місце.

Для отримання посилки при собі необхідно мати паспорт або інший документ що посвідчує особу.

 

Накладений платіж

Простими словами накладений платіж - це сума яку необхідно сплатити для отримання посилки. Якщо вам відправили посилку з накладеним платежем, при її отриманні вам необхідно оплатити суму накладеного платежа. Зазвичай, оплата посилки проходить після того як ви її перевірите, проте інколи може бути навпаки - спочатку ви сплачуєте суму накладеного платежу, потім перевіряєте вміст посилки і забираєте її (у випадку якщо ви відмовляєтесь від посилки, операціоніст повертає вам гроші).

Накладений платіж - це платна послуга (простими словами - ціна рівна вартості доставки грошей від вас до відправника посилки). Її може оплачувати як відправник так і отримувач. Хто її оплачує вказує відправник в момент надсилання посилки.

zazamarket

ZAZAmarket.com
отримання нашої посилки

Отримання посилки від інтернет-магазину ZAZAmarket.com нічим не відрізняється від звичайного отримання посилки. Коли замовлений товар буде доступний для отримання, ми надішлемо вам смс з номером накладної. Після чого ви можете його отримати у відділенні на яке зробили замовлення.

Посилка у відділенні може зберігатись безкоштовно до 5 робочих днів доки ви її не отримаєте. Якщо ви не заберете посилку на протязі 5 днів, вона автоматично буде повернена на склад магазину.


Необхідні документи

Для отримання посилки при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу - це може бути паспорт, закордонний паспорт, військовий квиток, пенсійне посвідченя, водійські права. Свідоцтво про народження, пропуск - не підходять.

Якщо ви є неповнолітнім і посилка відправлена на вас - для її отримання до відділення необхідно прийти з кимось із батьків (з паспортом).


Хороша новина!

При замовленні товарів в інтернет-магазині ZAZAmarket.com ви не оплачуєте послугу накладеного платежу.